Archiwum sierpień 2002


sie 07 2002 Manifest
Komentarze: 3

Ktoś, kto wymyślił to wszystko wokół,

ustalił taki schemat,

według którego w bieżącym roku

ludzi wrażliwych nie ma.

       (...)

Wypijmy kawe moja kochana,

z szafy wyjmijmy ochraniacze.

I przeczekajmy czas nie dla nas,

czas dla wrażliwych inaczej.

 

Czasami dopadają mnie chwile, kiedy zaczynam wątpić w to, że mimo otaczającej mnie rzeczywistości mogę przeżywać świat , siebie samą .

Mam dwie przyjaciółki z liceum,  obydwie wytyczyły sobie cele ;szkoła, kariera , to dobrze choć nie dostrzegają , nie odczuwają świata, nie pragną go dotknąć. Ja tak nie chcę, nie chcę szablonów, klapek na oczy ....otwieram dusze...i niech świat zechce sie przede mną otworzyć.

groteska : :
sie 07 2002 optymistycznie
Komentarze: 4

Nie jestem pesymistką , jest we mnie dużo energi , radości , marzeń . ,,...słuchaj po prostu głosu twego serca. Ono wie wszystko, bo wyszło z Duszy Świata i pewnego dnia tam powróci,, Paulo Coelho -Alhemik-. Mam nadzieje nauczyć się od nowa słuchać głosu mego serca, bo żyć wbrew niemu to usychać. Być może ktoś z Was też zapragnie tego co ja a co dwie głowy...miłej nocy.

groteska : :
sie 07 2002 początek
Komentarze: 4

Pół godziny po północy to chyba dobry czas , żeby zacząć...tylko co ,,zacząć,,? Utkwiłam gdzieś w moim życiu i myśle , że pisanie pomoże mi zrozumieć co się ze mną dzieje . Lub ktoś kto rozumie więcej ewentualnie ktoś kto dostrzeże to czego ja nie mogę da mi solidnego kopa w dupsko i zaczne żyć...

groteska : :